Zimní stadiony

ČASOMÍRA SU 750

Představujeme nový typ LED světelných tabulí. Jsou to digitální časoměrná zařízení určená pro měření a zobrazení všech údajů o utkání podle požadavků pravidel ledního hokeje. Jako zobrazovací prvek jsou použity vysoce svítivé LED diody od renomovaných výrobců, vysoká svítivost a další parametry jsou pečlivě vybírány, stejně jako ostatních elektronických součástek a dílů, k zajištění spolehlivé funkce a dlouhé životnosti.

ČASOMÍRA SU711

Světelný ukazatel SU711 je časoměrné zařízení určené pro měření a zobrazení všech údajů o utkání podle požadavků pravidel ledního hokeje. Jako zobrazovací prvek jsou použity vysoce svítivé LED diody od renomovaných výrobců, vysoká svítivost a další parametry jsou pečlivě vybírány, stejně jako ostatních elektronických součástek a dílů, k zajištění spolehlivé funkce a dlouhé životnosti.Výška světelných polí je pro zobrazení času, skóre a třetiny 36 cm, tresty a čísla potrestaných hráčů jsou zobrazeny číslicemi výšky 30 cm.

LED obrazovka zobrazení časomíry pro hokej

LED barevné obrazovky jsou aktivní zobrazovací zařízení, jejímiž základními 
zobrazovacími prvky jsou světelné RGB LED diody.Na obrazovce je možné zobrazovat časomíru pro hokej , televizní obraz i rekalmní videa.