Zimní stadiony

Světelný ukazatel SU711

ČASOMÍRA SU711

Světelný ukazatel SU711 je časoměrné zařízení určené pro měření a zobrazení všech údajů o utkání podle požadavků pravidel ledního hokeje. Jako zobrazovací prvek jsou použity vysoce svítivé LED diody od renomovaných výrobců, vysoká svítivost a další parametry jsou pečlivě vybírány, stejně jako ostatních elektronických součástek a dílů, k zajištění spolehlivé funkce a dlouhé životnosti.Výška světelných polí je pro zobrazení času, skóre a třetiny 36 cm, tresty a čísla potrestaných hráčů jsou zobrazeny číslicemi výšky 30 cm.

 

Světelná pole jsou tvořena pro výbornou čitelnost rastrem 5 x 7 světelných bodů. 
Světelný bod je tvořen 12 LED diodami u světelných polí výšky 36 cm a 7 LED diodami u světelných polí výšky 30 cm.
Podle významu jsou údaje na tabuli barevně i velikostně odlišeny. Číslice jsou masivní, údaje dobře viditelné z celého stadionu i z ostrých úhlů pohledu.
Tresty jsou zobrazovány na tabuli pro každé družstvo dva, třetí trest je pamatován v ovládacím pultu jako odložený a automaticky naskočí na tabuli po doběhu předchozího trestu. Podle typu tabule jsou zobrazovány samotné trestné časy nebo s čísly potrestaných hráčů. Desetiminutové tresty jsou v souladu s pravidly měřeny a zobrazeny na ovládacím pultu. O skončení trestu je obsluha informována akustickým signálem. Tabule umožňuje měření oddechových časů a času přestávek.
Ukazatel pracuje ve funkcích dle pravidel ledního hokeje, při změnách pravidel je upraven pouze software.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE : 

  • Rozměry základního modulu displeje: 4720 x 1160 x 100 mm
  • Výška znaku: 360 / 230 mm
  • Napájení: 230V/800 VA max.
  • Povrchová úprava: prášková vypalovací barva
  • Rozměry ovládacího pultu: 200 x 200 x 60 mm (700 g)