Průmyslové ukazatele

Ukazatele: Teplota/Čas - Obsazeno/Volno - informační ukazatele pro výrobní linky

SU 1468 je světelný dislej obsazenosti parkovišť. Ovládání je možné automaticky nebo dálkově pomocí PC.

SU 447 je vybaven vnitřním akustickým zařízením, které dává signál např. při zobrazení nového čísla nebo dosažení limitního času nebo teploty. K displeji je dodáváno příslušenství určené způsobem využití ukazatele (přijímač časového signálu DCF, teplotní čidlo, čidlo vlhkosti, externí klávesnice, interface). Jako zobrazovací jednotky jsou použity sedmisegmentové LED diodové zobrazovače výšky 100 a 57 mm svítící zelenou nebo červenou barvou. Tyto prvky jsou kryty plexisklem příslušné barvy.

SU 1463 je průmyslový displej ukazatele stavu na řece. Zobrazuje aktuální datum ,čas,teplotu a průtok vody . Tabule je napojená na centrální řízení Povodí Labe.

SU 470 je jednoučelový LED panel který zobrazuje střídavě teplotu a čas. Součástí dodávky je teplotní čidlo a radiový přijímač času DCF. Výška znaku je 25cm.

SU 442 je vybaven vnitřním akustickým zařízením, které dává signál např. při zobrazení nového čísla nebo dosažení limitního času nebo teploty. K displeji je dodáváno příslušenství určené způsobem využití ukazatele (přijímač časového signálu DCF, teplotní čidlo, čidlo vlhkosti, externí klávesnice, interface). Jako zobrazovací jednotky jsou použity sedmisegmentové LED diodové zobrazovače 100 mm svítící zelenou nebo červenou barvou. Tyto prvky jsou kryty plexisklem příslušné barvy.

SU 441 je vybaven vnitřním akustickým zařízením, které dává signál např. při zobrazení nového čísla nebo dosažení limitního času nebo teploty. K displeji je dodáváno příslušenství určené způsobem využití ukazatele (přijímač časového signálu DCF, teplotní čidlo, čidlo vlhkosti, externí klávesnice, interface). Jako zobrazovací jednotky jsou použity sedmisegmentové LED diodové zobrazovače 57 mm svítící zelenou nebo červenou barvou. Tyto prvky jsou kryty plexisklem příslušné barvy.

Texotvý ukazatel SU622 je koncipován jako universální textová stěna, která sloužk zobrazování většího množství informací na jedné ploše. Počet řádků a délku řádků si určuje zákazník dle svých požadavků Barevné provedení je možné v několika variantch. Velikost znaků je 60mm, což zajišťuje čitelnost textů do 30 metrů.

SU 466 je vybaven vnitřním akustickým zařízením, které dává signál např. při zobrazení nového čísla nebo dosažení limitního času nebo teploty. K displeji je dodáváno příslušenství určené způsobem využití ukazatele (přijímač časového signálu DCF, teplotní čidlo, čidlo vlhkosti, externí klávesnice, interface). Jako zobrazovací jednotky jsou použity sedmisegmentové LED diodové zobrazovače výšky 38 mm svítící zelenou nebo červenou barvou. Tyto prvky jsou kryty plexisklem příslušné barvy.

SU342 je universální textový LED panel umožňující zobrazování libovolný text v šesti řádcích (na přání jiný počet řádků). Znaky lze zobrazit ve třech barevných variacích a to zelená, červená, žlutá. LED panel je vybaven vlastní pevnou pamětí do které se nahrají textové sekvence pomocí obslužného programu pro PC. Obslužný SW funguje pod platformou Windows XP a používá rozhraní COM/USB pro nahrání dat do LED panelu.

SU 449 je vybaven vnitřním akustickým zařízením, které dává signál např. při zobrazení nového čísla nebo dosažení limitního času nebo teploty. K displeji je dodáváno příslušenství určené způsobem využití ukazatele (přijímač časového signálu DCF, teplotní čidlo, čidlo vlhkosti, externí klávesnice, interface). Jako zobrazovací jednotky jsou použity sedmisegmentové LED diodové zobrazovače výšky 100 a 57 mm svítící zelenou nebo červenou barvou. Tyto prvky jsou kryty plexisklem příslušné barvy.

SU341 je velký informační textový LED panel umožňující zobrazování libovolný text. (na přání jiný počet řádků). Znaky lze zobrazit ve třech barevných variacích a to zelená, červená, žlutá. LED panel je vybaven vlastní pevnou pamětí do které se nahrají textové sekvence pomocí obslužného programu pro PC. Obslužný SW funguje pod platformou Windows XP a používá rozhraní COM/USB pro nahrání dat do LED panelu.