Reklama

Textové řádky mono color  -Textové řádky tri color- Plnobarevné grafické panely

Nejmodernějším zobrazovacím prostředkem pro prezentaci reklamy jsou LED obrazovky pro vnitřní (více info) i venkovní (více info)použití.

Plnobarevné světelné noviny SU 690 využívají jako zobrazovací prvky skupiny RGB LED diod s velmi vysokou svítivostí. Díky této technologii umožňuje panel zobrazovat texty v plné barevné škále. Jednotlivé body mají rozteč 32,5mm. Celý znak má výšku 25 cm. Čitelnost textů je tak až do vzdálenosti 100 metrů. Délka panelu je libovolná na přání zákazníka. 

Světelné noviny SU616 slouží k zobrazení nejrůznějších textových informací pro reklamní účely i jako součást jiných informačních systémů do výroby, do výstavních síní a pod. Zobrazovacími prvky jsou světelné dioda LED, které mají velmi malou spotřebu elektrické energie a velmi dlouhou životnost. Jednotlivé body jsou s roztečí 7,62mm rozmístěny do rastru 8x128. Tento rozměr umožňuje zobrazení minimálně 21 znaků stojícího textu.

Světelné noviny SU337 slouží k zobrazení nejrůznějších textových informací pro reklamní účely i jako součást jiných informačních systémů. Svojí konstrukcí, velikostí a funkcemi patří do střední kategorie našeho sortimentu. Zobrazovacím prvkem je světelná dioda LED, která má velmi malou spotřebu elektrické energie a velmi dlouhou životnost. Jeden světelný bod tvoří čtyři LED diody červené, žluté nebo zelené barvy. Tyto body jsou s roztečí 20mm rozmístěny do standartního rastru 8x128. Tento rozměr umožňuje zobrazení až dvaceti znaků najednou. Výška znaku 120mm umožňuje čitelnost textu až do vzdálenosti 60metrů. Vlastní noviny jsou vybaveny pamětí na cca. 27.000 znaků. Noviny tak mohou být v provozu i bez nutnosti připojení PC. Provedení skříně umožňuje umístění v exterieru i interieru. K novinám je dodáván ovládácí software, který je určen pod operační systém Windows XP. Pomocí SW lze jednotlivým textům přiřazovat ruzné animační efekty. Světelné noviny lze doplnit o radiový DCF přijímač času a digitální teplotní čidlo.

Světelné dvouřádkové noviny SU 344 slouží k zobrazení nejrůznějších textových informací pro reklamní účely i jako součást jiných informačních systémů. Umožňuje zobrazení ve třech barvách (zelená, červená, žlutá).

Světelné noviny SU 337 využívají jako zobrazovací prvky LED diody s vysokou svítivostí. Jednotlivé body mají rozteč 17mm. Celý znak má výšku 130 mm.
Čitelnost textů je tak až do vzdálenosti 60 metrů.
Délka panelu je libovolná na přání zákazníka. Světelné noviny jsou vybaveny vlastní pamětí a tak mohou být v provozu i bez nutnosti připojeného PC.

Světelné noviny SU333 slouží k zobrazení nejrůznějších textových informací pro reklamní účely i jako součást jiných informačních systémů. Svojí konstrukcí, velikostí a funkcemi patří do střední kategorie našeho sortimentu. Zobrazovacím prvkem je světelná dioda LED, která má velmi malou spotřebu elektrické energie a velmi dlouhou životnost. Jeden světelný bod tvoří čtyři LED diody červené, žluté nebo zelené barvy. Tyto body jsou s roztečí 20mm rozmístěny do standartního rastru 8x128. Tento rozměr umožňuje zobrazení až dvaceti znaků najednou. Výška znaku 420mm umožňuje čitelnost textu až do vzdálenosti 200metrů. Vlastní noviny jsou vybaveny pamětí na cca. 27.000 znaků. Noviny tak mohou být v provozu i bez nutnosti připojení PC. Provedení skříně umožňuje umístění v exterieru i interieru. K novinám je dodáván ovládácí software, který je určen pod operační systém Windows XP. Pomocí SW lze jednotlivým textům přiřazovat ruzné animační efekty. Světelné noviny lze doplnit o radiový DCF přijímač času a digitální teplotní čidlo.

Světelný LED panel SU636V umožňuje zobrazování nejrůznějších textových informací, které lze nejrůznějšími animovanými přechody oživit. K příslušenství tohoto panelu patří ještě digitální teplotní čidlo a radiový přijímač času DCF. To dává panelu možnost zobrazovat v textové sekvenci přesné informace o aktuální teplotě, aktuálním čase a datu. Textové sekvence včetně nastavení animací textu se připravují v obslužném programu v PC pro operační systém Windows XP. Obslužný SW je součástí dodávky a je neustále aktualizován.

Světelné noviny SU 336D slouží k zobrazování nejrůznějších textových informací pro reklamní učely. Jako zobrazovací prvek jsou použity LED diody s vysokou svítivostí.
Jednotlivé body mají rozteč 32,5mm, každý bod je tvořen čtyřmi LED diodami.
Celý znak má výšku 240 mm. Čitelnost textů je tak až do vzdálenosti 100 metrů.
Délka panelu je libovolná na přání zákazníka. Světelné noviny jsou vybaveny vlastní pamětí a tak mohou být v provozu i bez nutnosti připojeného PC.

Světelné noviny SU332 slouží k zobrazení nejrůznějších textových informací pro reklamní účely i jako součást jiných informačních systémů. Svojí konstrukcí, velikostí a funkcemi patří do střední kategorie našeho sortimentu. Zobrazovacím prvkem je světelná dioda LED, která má velmi malou spotřebu elektrické energie a velmi dlouhou životnost. Jeden světelný bod tvoří čtyři LED diody červené, žluté nebo zelené barvy. Tyto body jsou s roztečí 20mm rozmístěny do standartního rastru 8x128. Tento rozměr umožňuje zobrazení až dvaceti znaků najednou. Výška znaku 132mm umožňuje čitelnost textu až do vzdálenosti 60metrů. Vlastní noviny jsou vybaveny pamětí na cca. 27.000 znaků. Noviny tak mohou být v provozu i bez nutnosti připojení PC. Provedení skříně umožňuje umístění v exterieru i interieru. K novinám je dodáván ovládácí software, který je určen pod operační systém Windows XP. Pomocí SW lze jednotlivým textům přiřazovat ruzné animační efekty. Světelné noviny lze doplnit o radiový DCF přijímač času a digitální teplotní čidlo.

Světelné noviny SU626 slouží k zobrazení nejrůznějších textových informací pro reklamní účely i jako součást jiných informačních systémů. Umožňuje zobrazení ve třech barvách(zelená, červená, žlutá).