Venkovní stadiony

 

Světelné tabule pro venkovní stadiony: Fotbal - Baseball - Softball

LED obrazovka pro fotbalové a jiné venkovní stadiony 

LED barevné obrazovky jsou aktivní zobrazovací zařízení, jejímiž základními 
zobrazovacími prvky jsou světelné RGB LED diody. Pro venkovní použití jsou použity diody s extra vysokou svítivostí a velkým pozorovacím úhlem.  Na obrazovce je možné zobrazovat časomíru , televizní obraz i rekalmní videa.

Nejmenší zástupce LED ukazatelů pro FOTBAL Nisasport Elektronik

Světelný ukazatel SU 744M19 LED je určen pro hřiště mužstev nižších soutěží, kde je nutno časomirné zařízení po utkání uklízet do uzamčených prostor z důvodu možnosti poškození vandaly nebo jako druhá tabule (opakovač) k větší tabuli s rozsáhlejšími možnostmi zobrazení (texty, grafika, tv obraz). Zobrazovací jednotky jsou tvořeny sedmisegmentovými segmenty o výšce 400 mm.

Zástupce LED ukazatelů pro FOTBAL Nisasport Elektronik

LED panel SU338 je nejrozšířenější univerzální ukazatel pro FOTBAL. Řídící jednotka panelu je vybavena nejaktuálnějším softwarovým vybavením. Zobrazovací jednotky jsou tvořeny maticí bodů 5x7 o výšce 430mm nebo 530mm.

Zástupce ukazatelů pro BASEBALL Nisasport Elektronik

LED panel SU745 je nejrozšířenější univerzální ukazatel pro BASEBALL. Řídící jednotka panelu je vybavena nejaktuálnějším softwarovým vybavením. Zobrazovací jednotky jsou tvořeny sedmisegmentovými znaky o výšce 400mm.