Plavecké bazény

Světelné ukazatele: Vodní polo - Plavecké stopky - Textová tabule - Universální display - Textový řádek

Digitální plavecké stopky jsou určeny pro proentační měření času v sekundových intervalech Světlené stopky využívají na místo klasických vteřinových ručiček vysoece svítivé LED pásky upospořádané do kruhu. Při spuštění stopek se postupně v intervalu jedné sekundy rozsvěcí psky postupnéě za sebou a simulují tak pohyb vteřinové ručičky. 

LED diodové digitální ukazatele času a teplot jsou určeny k informování návštěvníků bazénů. Teplota vzduchu je měřena vlastním digitálním čidlem, teploty vody mohou být rovněž měřeny vlastními čidly nebo může být převzat údaj z technologie. Všechna provedení ukazatelů se zobrazením denního času jsou řízena radiovým signálem času DCF, čímž odpadá jakékoli nastavování a je zaručena absolutní přesnost.

Světelná textová tabule je digitální zařízení sloužící k zobrazení rozličných textových a jednoduchých grafických informací. Pro zobrazování závodů v plávání doporučujeme tabuli o devíti řádcích. Zobrazovacím prvkem je světlená dioda LED která má velmi malou spotřebu elektrické energie a velmi dlouhou životnost. Světelný bod je tvořen LED diodou o velmi vysoké svítivosti průměru 5mm červné, zelené, bílé nebo žluté barvy. Tyto body jsou s roztečí 16 mm uspořádány do doporučeného rastru o osmi řadách a 144 sloupcích v každém řádku. Tabule v tomto rozsahu zorbazrení naprosto korektně zobrazí výsledky závodů v plavání.

Rozšířený ukazatel pro vodní polo Nisasport Elektronik

Světelný ukazatel pro vodní pólo se skládá z hlavního displeje, dvou pylonů držení míče a ovládacího pultu. Hlavní displej zobrazuje skóre utkání, čas jednotlivých částí utkání a čas přestávky, tajmy a osobní chyby. Pylony synchronně ukazují limit držení míče a čas utkání. Tyto informace se zobrazují na jednotlivých světelných polích o výšce 132 mm (pylony 230 mm).

Tento LED panel slouží k zobrazení různých textových informací od informací pro návštěvníky až po zobrazování průběhu hry. Po doplnění o pylony limitu držení míče se stane plnohodnotným ukazatelem pro vodní pólo. Ukazatel SU339 vyrobíme rozměrově v libovolné modifikaci i barevném provedení.

Jednoduché průběžné plavecké stopky jsou určeny pro informaci trénujícím plavcům. Jejich displej je konstruován tak, aby si sami plavci mohli průběžně odečítat dosažené časy. Ovládání je velmi jednoduché, stačí k tomu tři ovládací prvky - start, stop, dorovnání. Pro nejlepší orientaci plavců vyhovuje umístění displejů na oba konce bazénu, ale je možno použít i jeden nebo čtyři displeje.

Základní ukazatel pro vodní polo Nisasport Elektronik

Světelný ukazatel pro vodní pólo se skládá z hlavního displeje, dvou pylonů držení míče a ovládacího pultu. Hlavní displej zobrazuje skóre utkání, čas jednotlivých částí utkání a čas přestávky, tajmy a osobní chyby. Pylony synchronně ukazují limit držení míče a čas utkání. Tyto informace se zobrazují na jednotlivých světelných polích o výšce 132 mm (pylony 230 mm.)