Plavecké bazény

Světelná tabule pro plavecké bazény SU 343

Světelná textová tabule je digitální zařízení sloužící k zobrazení rozličných textových a jednoduchých grafických informací. Pro zobrazování závodů v plávání doporučujeme tabuli o devíti řádcích. Zobrazovacím prvkem je světlená dioda LED která má velmi malou spotřebu elektrické energie a velmi dlouhou životnost. Světelný bod je tvořen LED diodou o velmi vysoké svítivosti průměru 5mm červné, zelené, bílé nebo žluté barvy. Tyto body jsou s roztečí 16 mm uspořádány do doporučeného rastru o osmi řadách a 144 sloupcích v každém řádku. Tabule v tomto rozsahu zorbazrení naprosto korektně zobrazí výsledky závodů v plavání.

 

Znaky jsou zobrazovány včetně diakritiky. Tabule je čitelná ze vzdálenosti min. 60m. Skříň tabule je vyroebna z nerezového plechu, porvrchově upraveného práškovou vypalovací barvou. Toto provedení zajišťuje velmi dobrou ochranu proti korozi.

Tabuli je možno připojit k měřícímu zařízení definovaným protokolem RS232, 485 nebo počítačové síti. Tabule se ovládá ze standardního PC. Obslužný program, který je součástí dodávky, umožňuje vkládat texty, zvýraznit zobrazovené informace jednoduchými animacemi (blikání, efekty, pohyb textu, rolování atd.). Mimo plavecké závody se tak stane zařízením pro informování návštěvníků bazénu.

Připojením mikroprocesorového ovládacího pultu a doplněním o pylony limitu držení míče se stane plnohodnotným ukazatelem pro vodní pólo. Další mosžností rozšíření je dodávka ovládacích pultů rozhodčích skoků do vody. Výrobce je schopen vyhovět i individuálním požadavkům zkazníků na barevnost, rozměry, zobrazovací schopnosti tabule at.

Technické údaje

  • rozěry jsou individuální dle rozsahu zobrazení tabule
  • pro 9 řádkovou tabuli cca 300 x 200 x 10 cm
  • výška znaku 125mm
  • napájení 230V
  • povrchová úprava: prášková vypalovací barva