Zimní stadiony

Světelný ukazatel SU 750

ČASOMÍRA SU 750

Představujeme nový typ LED světelných tabulí. Jsou to digitální časoměrná zařízení určená pro měření a zobrazení všech údajů o utkání podle požadavků pravidel ledního hokeje. Jako zobrazovací prvek jsou použity vysoce svítivé LED diody od renomovaných výrobců, vysoká svítivost a další parametry jsou pečlivě vybírány, stejně jako ostatních elektronických součástek a dílů, k zajištění spolehlivé funkce a dlouhé životnosti.

Číslice na těchto světelných tabulích jsou zobrazovány v sedmisegmentovém tvaru, segmenty jsou tvořeny dvěma řadami LED diod. Podle významu jsou údaje na tabuli barevně i velikostně odlišeny.  Konstrukce světelných polí je řešena s ohledem na výbornou čitelnost. Číslice jsou masivní, údaje dobře viditelné z celého stadionu i z ostrých úhlů pohledu. Tresty jsou zobrazovány na tabuli pro každé družstvo dva, třetí trest je pamatován v ovládacím pultu jako odložený a automaticky naskočí na tabuli po doběhu předchozího trestu.
Podle typu tabule jsou zobrazovány samotné trestné časy nebo s čísly potrestaných hráčů. Desetiminutové tresty jsou v souladu s pravidly měřeny a zobrazeny na ovládacím pultu.
O skončení trestu je obsluha informována akustickým signálem. Tabule umožňuje měření oddechových časů a času přestávek. Ukazatel pracuje ve funkcích dle pravidel ledního hokeje, při změnách pravidel je upraven pouze software.

Tabule se vyrábí se v kombinacích velikostí číslic 40 a 25 cm pod označením SU 750 LED ( ty jsou vhodné zejména pro umístění za branku, aby byly viditelné i pro diváky a hráče na protilehlé straně stadionu ) nebo 25 a 15 cm pod označením SU 751 LED. Mechanické provedení: lehká pevná a masivní celohliníková dvouplášťová konstrukce,
povrchová úprava práškovou technologií. Zobrazovací prvky jsou kryty polykarbonátovým sklem, čímž jsou chráněny před mechanickým poškozením a vlhkem. Velká pozornost je věnována i povrchové úpravě elektronických dílů s ohledem na agresivní prostředí na zimních stadionech.